Дійшла черга і до Луценка: навіть колеги пишуть на нього заяви

Незрозумілі події відбуваються у Генеральній прокуратурі України. Схоже, що служителі закону перестали довіряти навіть один одному. 

Стало відомо, що проти Генерального прокурора України  Юрія Луценка подав позов до суду його ж колега. Начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк,  звернувся до Окружного суду Києва. Що ж стало приводом для таких відносин в середині відомства? Про це повідомляє Znaj.ua.

У прес-службі Окружного суду Києва повідомляють, що Горбатюк вимагає у судовому порядку скасувати один із наказів Луценка. Зокрема, мова йде про розпорядження Генпрокурора провести службове розслідування щодо Горбатюка.  

Нагадаємо, що Луценко пригрозив Горбатюку службовою відповідальністю через підозри суддям Окружного адміністративного суду Києва.

А саме, Генпрокурор запідозрив, що Горбатюк перешкоджає веденню слідства. Зокрема, самому процесу передачі матеріалів кримінального провадження Національному антикорупційному бюро України.

Схоже, що поки служителі закону в ГПУ не домовляться, про порядок у середині відомства можна і не мріяти. Оскільки, поки в товаришів немає згоди — на лад їх справа не піде.


2 месяца ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *