Ні вашим, ні нашим: Юлія Тимошенко затіяла нову гру в Парламенті

Юлія Тимошенко зайняла у Парламенті “золоту середину”. Адже до Парламенту йшла з надією на співпрацю із Зеленським. Але так і не отримала від нього омріяного крісла прем’єр-міністра. Проте, оголосила, що і в опозицію теж подаватися не буде. Ні вашим, ні нашим: Юлія Тимошенко затіяла нову гру в Парламенті. Про це повідомляє Цензор. нет.

Юлія Тимошенко затіяла чергову гру в Парламенті. Схоже, що народний депутат вирішила створити у Парламенті свою власну опозицію імені Тимошенко. Але ж це не піддається ні законам логіки, ні законам України.

“Сьогодні підтримка незалежності України людьми рекордна і досягла показників 1991 року. Тому фракція “Батьківщини” прийняла рішення, що ми не переходимо в опозицію. Ми будемо працювати поза більшістю, але підтримаємо будь-які рішення і законопроекти, спрямовані на благо України”, — повідомила Юлія Тимошенко.

Також вона зазначила, що є “червоні лінії”, через які ні в якому разі не переступить її партія.

По-перше, це питання миру. У цьому мають бути враховані інтереси України. І ніякої капітуляції.

По-друге, підтримка української культури, мови та духовності.

По-третє, не допустить хаотичного продажу землі. На її думку, стратегічні державні підприємства мають залишитися у власності народу України.

І в завершення — це боротьба із корупцією. Юлія Тимошенко вважає, що злочини попередньої влади мають бути розслідуваними. 

“Ми як фракція будемо уважно стежити за тим, як розслідуються корупційні справи попередніх керівників держави і наскільки ефективно буде йти боротьба з корупцією”, — повідомила народний депутат.

Але поки що не зрозуміло, як голосуватиме “Батьківщина”. Адже Юлія Тимошенко затіяла нову гру в Парламенті. Ні вашим, ні нашим. Добре, якщо голосуватимуть справді за народні рішення, а не власні амбіції та бажання.

Нагадаємо:

7 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *