Омелян: “Зеленський нарешті зрозумів, який я класний”

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що його реформи Зеленський таки оцінив. Чиновник часів Порошенка думає, що насправді було багато вдалих прикладів змін за його ініціативи. Отож,  вважає, що команда Зеленського має наміри ці реформи просто “посилювати”.

І до речі, він не проти їм в цьому допомогти. Оскільки впевнений, що він ас-реформатор української держави. Чому Омелян зробив такі висновки? Про це розповів Прямий.

Як відомо, Зеленський гостро критикував роботу Володимира Омеляна. Зокрема, висловив сумніви в корисності міністра, який «будує дороги лише у власному Facebook». У відповідь той заявив, що реформи Зеленського теж не кращі, і назвав їх просто ілюзією. Звинуватив гаранта, що окрім “Сватів” та “Кварталу 95” по телевізору, президент українців більше нічим не нагодує. 

Проте, схоже, що після всього цього бруду, міністр почав політику “загравання” з президентом. І навіть допускає, що у команді Зеленського моніторять його думки. Мовляв, він справді керівник з досвідом позитивних реформ, якого не варто втрачати.

«Я знаю, що пости мої регулярно читають. Якщо роблять з них висновки правильні, які я прошу, то це вже добре для країни», — зауважив міністр.

Більше того, Омелян раптом зрозумів, що його реформи нова влада прийняла. І в знак цього — хочуть їх навіть посилити. 

“Зараз його (Зеленського — ред.) команда дійшла до висновку, що насправді було багато вдалих реформ і в системі охорони здоров’я, і в системі інфраструктури, і в багатьох інших напрямках, і їх треба просто посилювати”, — говорить Володимир Омелян.

І додає, що не проти працювати із Зеленським, якщо той згоден “посилювати” його реформи. 

“Зі свого боку ми щиро допоможемо, але для цього немає потреби в прямому контакті між міністром і президентом», — повідомив чиновник.


4 месяца ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *