Подільник Порошенка почав говорити: “Це все він…»

Бізнес-партнер і подільник екс-гаранта, Крючков, почав давати свідчення. І він впевнений, що зможе довести: за всі злочини, які були скоєні при владі, повинен відповісти не він, а Петро Порошенко. 

Зокрема, колишній депутат Дмитро Крючков, звинуватив екс-президента та його соратників у створенні злочинних схем в енергетиці. Нині він готовий провести навіть очну ставку з Порошенком. Він впевнений, що зможе довести, що Порошенко вкрав у країни мільярди гривень. Про це повідомляють Українські новини.

Сам Крючков є підозрюваним в організації схеми з розкрадання коштів енергопостачальної компанії «Запоріжжяобленерго». Зауважимо, що  контрольний пакет акцій підприємства належить державі. Чиновник намагався сховатися від українського правосуддя у Німеччині. Проте, навесні він був екстрадований до України.

Увесь цей час колишній депутат вів “тиху” політику у своїй справі. Проте, схоже, що зараз готовий здати своїх подільників з потрохами. А можливо — навіть перекласти на них усю відповідальність за махінації із державним підприємством.

Нещодавно він заявив, що схеми, які завдали мільярдних збитків Україні, організував екс-президент Порошенко. За його словами, в одній упряжці з ним обкрадав українців і його соратник, депутат Верховної Ради України Ігор Кононенко.

Крючков також назвав суми, які були вкрадені в держави. Він уточнює, що це не остаточні, адже слідство ще триває, тому можуть випливти інші цифри.

“З офіційних коментарів органів слідства — 1,4 млрд гривень. Ряд зобов’язань не виконано, так як заблоковані рахунки і зупинена робота підприємства. Згідно  заяви керівника НАБУ Артема Ситника, на рахунках «енергомережі» заарештовано 238 млн гривень”, — повідомив підозрюваний.

Крім того, Крючков розповів, що  директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник отримав від нього хабара. Суму називає космічну — 500 тис. доларів. 

Деякі очні ставки у цій справі вже пройшли. Зокрема, в антикорупційній прокуратурі вже отримали свідчення від Юрія Булгака, директора офшорних компаній Порошенка, та з помічника Ігоря Кононенка.

У планах  слідства до кінця серпня провести очні ставки із Петром Порошенком, Ігорем Райніним (екс-глава Адміністрації Президента), Дмитром Вовком (екс-голова Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг), Андрієм Павелко (голова бюджетного комітету ВРУ, народний депутат фракція «Блок Петра Порошенко») та іншими.

Слідству поки що не надають розголосу, щоб фігуранти не втекли від правосуддя.

2 месяца ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *