Порошенко блокує президіум Парламенту: лишилося 26 “спецназівців”

Сьогодні у Верховній Раді Петро Порошенко влаштував заколот. Разом зі своїми партійцями заблокував трибуну. Лідер партії “Європейська Солідарність” тримався міцно, як скеля. Адже, на кону — захист честі його соратниці, Ірини Геращенко. Що змусило екс-президента вдатися до крайнощів? Подробиці повідомляє Страна. ua.

Бунт на парламентському кораблі у партії Порошенка піднявся після рішення профільного Комітету ВР.  Їхній вірній соратниці, Ірині Геращенко, дали рекомендацію не з’являтися на п’яти наступних засіданнях Ради. І все через її довгий язик — неетичні порівняння про “зелених чоловічків” у Криму і в Раді стали тому причиною.

І депутати партії Порошенка кинулися на абордаж. Лідер і його 26 вірних “спецназівців”. 

“За трибуну став нардеп Микола Княжицький. Разом з ним вийшли представники “євросолідарності” в Раді: Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, Ірина Геращенко, Ірина Луценко та інші”, — йдеться у повідомленні.

фото https://golapravda.blog/wp-content/uploads/2019/09/gp-1386-2.jpg

Саме такими методами Петро Олексійович вирішив боротися з несправедливим рішенням Комітету. Адже, вважає, що Геращенко була права, коли говорила про “зелених чоловічків”. Тому рішення щодо того, щоб вона поки що не відвідувала засідання Ради, заполітизоване.

Мовляв, таким чином у Парламенті хочуть притиснути опозицію, вбити свободу слова і разом з цим увесь демократичний устрій країни.  

Нагадаємо:


5 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *