Порошенко повернувся до шоколаду: на Київ чекають солодощі та напої від колишнього президента

По Києву, як гриби, починають виростати кофейні “короля Roshen”. Порошенко знайшов себе на дещо новому поприщі та починає годувати українців італьянськими десертами.

Вичекавши деякий час, Порошенко повернувся до шоколаду: “на Київ чекають солодощі та напої від колишнього президента.” Про новий бізнес повідомляє Страна.ua.

Кондитерська корпорація Roshen екс-президента Петра Порошенка запускає мережу кав’ярень.Не встиг колишній голова держави попрощатися з посадою, як придумав нову тему: на початку вересня відкрилася вже перша кав’ярня, в якій відвідувачам пропонують гарячі напої та, не пиріжки, а іспанські Чуррос.

Nice On Cafe відкрили на базі першого фірмового магазину корпорації біля Київської фабрики «Рошен» на Проспекті Науки. Але поки все покрите мраком.

«Інвестиції в проект не розголошуються. Про плани розвитку цього напрямку в компанії поки не розповідають. Нового бізнесу Roshen доведеться конкурувати з установами «Київхліба «, мережі» Аромакава » та іншими», — йдеться в повідомленні.

Поки не зрозуміло, як зустрінуть в столиці новий бізнес Петра Олексійовича. Але схоже на те, що він вирішив і далі розвивати ідею солодощів і цукерок. 

Раніше з горішками чи без, з білим шоколадом чи чорним, а тепер еспресо чи макіато, горячий шоколад чи молочний. Вправно Порошенко нарешті повертається до шоколаду, нічого не скажеш: на Київ чекають солодощі та напої від колишнього президента

Нагадаємо:

6 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *