Порошенко просив, щоб Зеленський розповів правду: президент відповів

Порошенко просив, щоб Зеленський розповів правду: президент відповів

Петро Порошенко просив, щоб Зеленський розповів правду. Тому президент відповів, що Петро Олексійович помиляється, що може стати лідером нового майдану. Як би він не підштовхував людей до цього, Зеленський не допустить, щоб в Україні знову пролилася кров. Подробиці повідомляє ЦН.

Екс-президент відчув, що зараз настав момент, коли можна збурити людей задля свого реваншу. 

“Порошенко відчув, що “формула Штайнмайера” — це ключик. Помилка Порошенка тільки в одному — він думає, що він може бути лідером іншого Майдану. Він проти розведення сил і йому здається, що через це може бути Майдан. Він підштовхує людей і своїми ЗМІ, і своїми діями”, — сказав Зеленський. 

Але президент завірив, що він прислухається до українців і готовий з ними спілкуватися. Щоб вони змогли правильно оцінити те, що зараз відбувається в Україні, хоче відновити діалог, який був між ним і народом раніше. Якщо люди не захочуть бачити його президентом, то майданити він не буде.

“Я спілкуюся з людьми, і я готовий спілкуватися. Я нічого цього не боюся, в будь-який момент, в будь-яку секунду, якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала, щоб я не був президентом, дивіться, кровопролиття не буде, я дуже спокійно до цього ставлюся”, — сказав гарант.

Петро Порошенко просив, щоб Зеленський розповів правду. І президент відповів, що не триматиметься за свою посаду, якщо цього захочуть люди. А тому кровопролиття і майданів не буде.

Нагадаємо:

8 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *