Порошенко: “Зеленський зганьбив Верховну Раду України”

Петро Порошенко дуже переживає за подальшу долю країни. Саме тому пристально слідкує за всіма кандидатурами, які пропонує Зеленський. І, як виявилося, не дарма. Адже Порошенко з’ясував, що рішення президента неправильні. І взагалі — Зеленський зганьбив Верховну Раду України. Про це повідомляє NBN.

Що ж цього разу так обурило Петра П’ятого? Так, знову — призначення. Петро Олексійович так відреагував на призначення нового голови комітету зі свободи слова. Він проти, що його очолив екс-регіонал Нестор Шуфрич.

Порошенко зазначив, що це не лише його думка. Так вважають і в його політичній партії «Європейська солідарність». 

“Ми категорично не приймаємо присутність пана Шуфрича на чолі комітету свободи слова. Вважаємо це знущанням над свободою слова. Як вам відомо, наша фракція прийняла рішення відкликати своїх представників з комітету зі свободи слова, тому що це буде дискредитація і цього комітету, і Верховної Ради”, —  заявив Порошенко.

Екс-президент додав, що звернеться до Зеленського. Не можна допустити, щоб Нестор Шуфрич був на цій посаді. 

“Ми звертаємося до президента і керівництва фракції переглянути це рішення і не ганьбити Верховну Раду”, — повідомив екс-гарант.

Отож, Порошенко вважає, що дії новообраного президента не правильні. І Зеленський зганьбив Верховну Раду України, коли призначив Шуфрича на посаду голови комітету свободи слова. Тому проситиме Зеленського змінити своє рішення. 

Нагадаємо:

7 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *