Вакарчук втомився, що Зеленський весь час головний і почав вживати заходів

Схоже, що лідеру “Голосу” набридло пасти задніх. В’ячеслав Вакарчук переживає, що Зеленський скрізь головний. Бо він і президент, і у Парламенті має свою коаліцію, і своїх міністрів. Тому у партії “Голос” вирішили, що пора діяти. І запропонували зміни, які можуть обмежити президента. Подробиці повідомляє liga.net.

У партії “Голос” повідомили, що хочуть внести комплексні корективи у реформу парламенту. Вже до Верховної Ради України подали відповідний законопроект №2034. Ініціативами партії поділився народний депутат Ярослав Железняк.

Метою проекту  є створення якісних умов законотворчого процесу та професійного парламентаризму.

Железняк розповів на прес-конференції про основні положення цього законопроекту.

По-перше, це регламентація створення коаліції більшості. Мабуть, цей пункт з’явився у їхньому документі теж через Зеленського. Адже нині у Парламенті коаліція створена лише з  однієї його партії “Слуга народу”. 

По-друге, пропонують прописати процедуру призначення Уряду. Мовляв, регламент роботи Верховної Ради треба привести у відповідність із Конституцією України.

По-третє, заборонити внесення до законопроектів поправок “з голосу” та перевести Верховну Раду на електронний документообіг.

Крім того, у “Голосі” пропонують зробити прозорим процес формування порядку денного парламенту. А також обмежити терміни роботи Ради не точним часом, а виконанням порядку. І передбачити перенесення частини порядку на наступний день.

Схоже, що сидіти до ночі і навіть вночі, як це практикується у Парламенті зараз, дається взнаки.

Також у Вакарчука пропонують ускладнити систему реєстрації в сесійній залі. Вихід бачать у використанні  сенсорної кнопки, щоб не можна було зареєструвати депутата, відсутнього на засіданні.

Отож, у “Голосі” запропонували зміни, які, на їхню думку, покращать роботу Парламенту. Проте, це більше схоже на те, що Вакарчук переживає, що Зеленський скрізь головний.

Нагадаємо:

9 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *