Зеленський добився свого: “Завод перестав псувати повітря і труїти людей”

Після того, як президент дав вказівку промисловому гіганту “Арселор”, негайно припинити труїти людей, багато чого змінилося в кращу сторону. На підприємстві було виявлено та ліквідовано шкідливе обладнання. Чиновники, які допускали це свідомо, готуються стати перед законом.

Але найголовніше, тепер головне завдання підприємства — поправити здоров’я людей, на яких довгі роки впливали шкідливі викиди заводу.  Про те, як завод виконує вимоги президента України розказали в  Цензор.Нет.

Проти керівництва криворізького “Арселору” відкрита кримінальна справа за статтею — “екоцид”.  Підприємство більше не буде труїти повітря і жителів Кривого Рогу шкідливими викидами. Крім того, завод щороку виділятиме 100 мільйонів гривень на фінансування місцевої онколікарні. 

Керівництво “Арселору” визнало, що гірничо-металургійне підприємство і справді забруднює Кривий Ріг десь на ⅔. Проте, зроблять все необхідне, щоб зменшити шкідливі викиди на 50-55%. Та для цього знадобиться, як мінімум 5 років.

“А найближчим часом підприємство зобов’язалося скоротити шкідливі викиди на 10-15%”, — повідомив головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов.

Нагадаємо, що Зеленський таки домігся “фінансових вибачень” від підприємства для своїх земляків.

Отож, сторони дійшли порозуміння. “Арселор” зобовязався щороку  виділяти 100 мільйонів гривень для фінансування онкологічної лікарні. Протягом двох років виплатити 50 мільйонів гривень на фінансування стадіону «Металург» в Кривому Розі.

Крім того, Бутусов зазначає, що відходи від металургії підуть на будівництво бетонних доріг в Україні.

Жителі Кривого Рогу постійно скаржаться на підприємство. Адже, вважають, що кількість онкозахворювань в місті напряму залежить від діяльності підприємства, яке порушує екологічні норми на виробництві. 

Отож,  на прохання земляків, Зеленський розібрався і добився свого: “Арселор” більше не буде нищити екологія і займеться здоров’ям людей.


8 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *