Гройсман намагався виправдатися перед Зеленським: “Це не я, це все вони”. Але…

Уже з вересня ціни  для непобутових споживачів на електроенергію знизяться на 10-11 %. А наступне зниження тарифів у Зеленського запланували вже на жовтень. Паралельно ж розроблятимуть та впроваджуватимуть ще більш ефективні механізми, які будуть запущені вже в кінці цього року.

То, чому Гройсману не вдавалося зробити електроенергію дешевшою для українців раніше? Не було поштовху, чи йому хтось заважав працювати? Сам Володимир Гройсман намагався виправдатися перед президентом Зеленським за попередні “двійки”. Проте, гарант не захотів навіть слухати “хто винен”, а наполіг — тарифи треба знизити і крапка.  Про це повідомляє Today.

На засіданні з членами Кабміну Володимир Гройсман хотів виправдатися перед Зеленським за високі ціни на електроенергію. Мовляв, він насправді був проти зростання ціни на електроенергію для побутових споживачів у липні. Проте, так склалися обставини, що в нинішній ситуації він сам став “жертвою” і тепер віддувається за Кабмін. 

“Ми, як уряд, розглядали ще кілька ініціатив стосовно зміни постанов Кабміну, які можуть це регулювати, фактично звільнили частину електроенергії “Енергоатому”, яка зараз вийде на ринок. І ми вважаємо, що ці заходи і плюс рішення Нацкомісії стосовно зменшення тарифів в 2 рази, дасть зменшення”, — говорить Гройсман.

Проте, Зеленський не захотів слухати такі “причини” від прем’єр-міністра.  Президент сказав, що вже цієї осені треба знизити ціни на електроенергію, щоб там не трапилося у самого Гройсмана, і це не обговорюється. 

Представник президента в уряді Андрій Герус зазначив, що вже цієї осені відбудеться зниження тарифів для всіх непобутових споживачів на 21 коп/кВт-год, це зниження тарифу на 10-11%. Непобутові споживачі – це школи, дитячі садки, лікарні, військові частини, водоканали, кафе, перукарні, малі, середні та великі заводи. 

Крім того, варто зазначити, що у команді Зеленського заявили про плани знизити тарифи на електроенергію втричі. 

Нагадаємо. Гройсман вже склав звіт про роботу старого уряду. Він упевнений, що вдалося домогтися неймовірних успіхів: підвищений рівень життя, побудовані нові дороги, медицина вийшла на новий рівень. І це все в Україні …

6 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *