“Порошенку пора повірити, що він вже не президент” — Зеленський про протести на майдані

На прес-марафоні з журналістами Володимир Зеленський прокоментував протести на майдані. Він впевнений, що Петру Порошенку пора повірити, що він вже не президент. І нарешті зрозуміти, що зараз не час майданити навіть, коли йому дуже хочеться повернути владу. Подробиці повідомляє Вголос.

Володимир Зеленський повідомив журналістам, що в його команди справді були промахи. Вони стосувалися того, що на деякий час “зелені” втратили діалог з українцями.

“Чому Петро Порошенко проти розведення військ? — Він відчув, що “формула Штайнмаєра” — це ключ і сейф, про який зараз говорять на вулицях. Це була наша помилка. Що стосується протестів по всій Україні проти формули Штайнмаєра, то так, я погоджуюсь, що ми недокомунікували із людьми. Це помилка, я визнаю, але в інших наших діях помилок немає. Я готовий спілкуватись із людьми”, — сказав президент.

Також президент відзначив, що цим скористувався Петро Порошенко. Він почав тлумачити “формулу Штайнмаєра” українцям так, як вигідно зараз для нього. 

“Петро Порошенко зараз вірить, що він може бути лідером нового Майдану. Його риторика змінилась так само швидко, як і його статус, але він, мені здається, не може повірити у те, що він уже не президент. Навіть не те що він забуває, я боюсь, що він не вірить в це. Я боюсь, що це на фізичному рівні є проблема”, — сказав гарант. 

Екс-президент схватився за “формулу Штайнмаєра”, як за віточку, що його врятує. Але подає це українцям, як порятунок та мир в Україні.

“Він проти розведення, і йому здається, що з цього може бути майдан. І мало того, він підштовхує людей до таких дій за рахунок своїх ЗМІ і власним прикладом. От він нібито гуляв по Києву і випадково потрапив на акцію протесту”, — вважає Зеленський.

Отож, Петру Порошенку пора повірити, що він вже не президент. І не збурювати людей, вважаючи, що на “формулі Штайнмаєра”, він може підняти черговий майдан і повернутися до влади. Так Зеленський прокоментував протести на майдані.

Нагадаємо:

6 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *