Портнов: “Парубію ніколи буде займатися політикою, я виверну його з потрохами”

До цього часу так і не були названі імена терористів, які організували масову загибель людей в Одесі 2 травня 2014 року. Проте, днями стали відомі нові факти та імена можливих фігурантів справи. Андрій Портнов заявив, що до масової страти людей в Одесі причетний Андрій Парубій. І готовий у суді “вивернути його з потрохами”. Про це повідомляє Ivasi.News.

Про наміри звернутися до Державного бюро розслідувань з приводу подій в Одесі 2 травня 2014 року Андрій Портнов заявив на своєму телеграм-каналі. 

«Завтра звертаюся до Державного бюро розслідувань із заявою про скоєння А.  Парубієм злочинів, передбачених ч.2 ст. 294, ч.2 ст. 258, ст. 263 КК України”, — говорить відомий юрист.  

Схоже, що він має достатньо підстав для цього, адже звинувачує Парубія і його соратників в організації масових заворушень, через які загинули ні в чому невинні люди. Портнов вважає, що Парубій організував терористичний акт для своїх політичних інтересів, щоб залякати людей.

А також звинувачує його в застосуванні зброї, організації вибухів і підпалів, незаконному носінні, зберіганні, придбанні і передачі вогнепальної зброї без спеціального дозволу.

Андрій Портнов наполягає на вивченні всіх телефонних розмов та контактів тих років Парубія та його спільників. 

“Потрібно буде отримати санкції на всі телефонні комунікації тих років основних організаторів вбивств, вивчити мету прибуття Парубія до Одеси, предмет його нарад з оперативним військовим командуванням, силовиками, прикордонниками і чиновниками обласної адміністрації”, — вважає Портнов.

Крім того, до справи потрібно залучити публічні висловлювання його спільників про про постачання зброї, бронежилетів і готовності відкривати вогонь. 

Насторожує Портнова і той факт, що Парубій систематично не з’являвся на засідання парламентської ТСК, створеної для вивчення цієї трагедії і не надавав необхідних документів на її вимогу. Мабуть, таким чином він хотів приховати свою вину, щоб уникнути покарання за масову забель людей в Одесі. 

“Сьогодні Парубій вже не може впливати на слідство, тому потрібно вивернути все з потрохами», — вважає Портнов.

Якщо Портнов взявся до справи, то він точно доведе її до логічного завершення і винні будуть нарешті не лише знайдені, а й покарані.  

Отож, схоже, що скоро Парубію ніколи буде займатися політикою. І якщо факти, які наводить Портнов, підтвердяться, то Парубію доведеться відповісти перед судом за масовий терор в Одесі 2 травня 2014 року.

Нагадаємо, що Парубій вже фігурує в розслідуванні ДБР у справі про захоплення влади.

6 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *