Зеленський оцінив Порошенка: “Колишня влада не поспішала закінчити війну”

Володимир Зеленський оцінив Порошенка: “Колишня влада не поспішала закінчити війну”. Українці наскільки сильні люди, що завершити війну їм під силу. Проте, колишня влада чомусь не рахувалася з тим, яку ціну віддавав народ за мир. А колишній президент, Петро Порошенко, чомусь також не поспішав. Подробиці повідомляє ЦН.

Гарант Конституції заявив, що такого потужного бажання закінчити війну у минулої влади не було. Хоча шанси були великі. Адже, цей процес заморив навіть Росію.

“Я думаю, що є шанс, що і російська сторона “втомилася” від цього процесу. Я думаю, що всі розуміють, що Україна ніколи не здасть свою територію і ніколи не здасть свою незалежність”, — сказав президент.

І Росія, і терористи, які є зараз на окупованій території, вже розуміють, що українці “міцні горішки”.

“Українське суспільство розуміє, які у нас військові, яка у нас громадськість, які у нас волонтери, які без засобів технічної підтримки, з самого початку показали, що вони будуть захищати Україну як би там не було”, — йдеться у повідомленні.

Президент акцентував увагу на тому, що зараз є можливість зустрітися у “нормандському форматі”. Колишня ж влада чомусь цього прагла не дуже.

“Дійсно, я не хочу образити нікого, хто був на моєму місці раніше. Як би там не було, ми повинні захищати завжди інститут президентства. Так як ми хочемо закінчити війну, я думаю, що у колишньої влади такого бажання, як у нас не було. Такого потужного тиску на це, я думаю, що все таки не було”, — зазначив президент.

Сьогодні, на прес-марафоні, Володимир Зеленський оцінив Порошенка. Мовляв, колишня влада не поспішала закінчити війну. А нинішня — хоче цього понад усе. 

Нагадаємо:

6 месяцев ago

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *